TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

 

Ogród zimowy

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ogród zimowy
« dnia: 29 Grudnia, 2021, 13:55:37 »
Budujesz dom? Koniecznie zaplanuj ogród zimowy. Jeśli jeszcze nie wiesz po co to po prostu sprawdź realizację firmy Verandino i zrozumiesz, dlaczego warto zainwestować w taki piękny element jakim jest ogród zimowy https://verandino.pl/ogrody-zimowe-warszawa/Offline Rabzus

  • ***
  • 200
Odp: Ogród zimowy
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudnia, 2021, 12:13:05 »
W sumie ja jeszcze takiego ogrodu nie mam, ale na ten moment w głównej mierze skupiam się na moim ogrodzie zewnętrznym. Nawet niedawno czytałem fajny artykuł https://flora-net.pl/wybor-pompy-do-deszczowki/ o tym jaką pompę do wody deszczowej najlepiej jest wybrać.

Offline Rabzus

  • ***
  • 200
Odp: Ogród zimowy
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Stycznia, 2022, 19:33:21 »
Tak naprawdę jeszcze niedawno udało mi się natrafić na kolejny fajny wpis https://abcogrodnictwa.pl/narzedzia-maszyny-ogrodnicze/pompa-do-ogrodu-co-warto-wiedziec/ i muszę przyznać, ze jak najbardziej wybór właściwej pompy do ogrodu jak widać jest istotny. Zresztą ja również przymierzam się do jej zakupu i mam nadzieję, że całkiem niedługo to nastąpi.

Offline Rabzus

  • ***
  • 200
Odp: Ogród zimowy
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwietnia, 2022, 18:52:09 »
Kiedy jeszcze de facto chodzi o sam ogród to wydaje mi się, że niestety ale wiele osób zapomina o systemach nawadniania w takich miejscach. Ile taki system może kosztować doskonale napisano w https://www.podlane.pl/blog/ile-kosztuje-system-nawadniania/ i jak najbardziej takie informacje mogą nam bardzo pomóc w podjęciu właściwego wyboru.

Offline Rabzus

  • ***
  • 200
Odp: Ogród zimowy
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Maja, 2022, 21:38:04 »
Kiedy jeszcze wspominamy o samych ogrodach to ja także jestem zdania, ze wielu z nas na pewno posiada działki ogrodowe. Zresztą zachęcam od razu do zapoznania się z wpisem https://123budujemy.pl/jak-zapewnic-dostep-do-wody-na-dzialce-ogrodowej/ aby wiedzieć jak zapewnić sobie dostęp do wodny na takiej działce.