TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Zdrowie

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zdrowie
« dnia: 13 Lutego, 2023, 06:14:07 »
Jeśli chodzi o zdrowie to na pewno warto wejść na stronę https://zdrowotek.net . Ja wszedłem i bardzo dużo się dowiedziałem.Offline Rabzus

  • *****
  • 569
Odp: Zdrowie
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marca, 2023, 09:19:52 »
Przede wszystkim nasze zdrowie jest dość ważną sprawą i ja jeszcze chcę powiedzieć, iż całkiem niedawno zastanawiałem się nad tym jak mogę regularnie badań elektryczność  mojego serca. W każdym razie do takich badań znakomicie sprawdza się przenośne EKG http://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/ i wiem, że to są bardzo ważne sprawy.

Offline amigo

Odp: Zdrowie
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Marca, 2023, 15:09:50 »
U mnie ze zdrowiem byłoby wszystko w porządku, gdyby nie męcząca mnie od jakiegoś czasu bezsenność. Jeśli już uda mi się zapaść w sen, to i tak wybudzam się w ciągu nocy kilkakrotnie. Wiadomo jaki to ma wpływ na samopoczucie w ciągu dnia, dlatego przydałaby mi się Wasza rada. Na https://melatonina.pl/akademia-snu/melatonina-hormon/sen-u-kobiet-i-mezczyzn.-czy-wiesz-czym-sie-roznia przeczytałem, że u mężczyzn sen pogarsza się z wiekiem, a już mam swoje lata, dlatego zastanawiam się, czy nie warto by było pomyśleć nad jakąś dodatkową suplementacją. Słyszałem, że melatonina przynosi całkiem dobre efekty. Może ktoś z Was już stosował i może potwierdzić albo zaprzeczyć?