TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Tuning Astry ! Kilka pytań

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tuning Astry ! Kilka pytań
« dnia: 15 Czerwca, 2005, 23:55:35 »
Witam!

To moj pierwszy post. I juz pisze o co chodzi. Mam opla astre 1,7TD z silnikiem Isuzu (82ps). Fajnie sie tym bryka, ale czasem brak mocy. I chcialbym was spytac co moge zrobic aby w domowych warunkach wiekszyc moc??? Chodzi mi tu o jakies filtry powietrza (stozki), agnetyzery (wogole to dzila?) albo np zamiast magnetyzerow magnesy neodymowe. Slyszalem ze koles w golfie 1,9 d pogrzebal i z 65ps wyczarowal 160- to chyba nie mozliwe - a niby sie pompa paliwa pobawil i czyms jeszcze ...ponoc nawet czesci nie zmienial tylko poregulowal.

Wiec co moge zrobic aby podciagna moce w moim mule????

pozdrowionka


PSa I JESZCZE JEDNO...PRZEGLADALEM FORUM I SE TAK CZYTALEM.I PROSZE WAS ZEBYSCIE PISALI EWENTUALNE ODPOWIEDZI PO POLSKU...BO CZASEM NIE WIEM O CO CHODZI W WASZYCH TEKSTACH....THNX



Offline promax

  • *****
  • 555
Tuning Astry ! Kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwca, 2005, 07:56:43 »
W tym autku możesz jedynie zwiększyć ciśnienie doładowania i ewentualnie magikowi od pomp powierzyć swą pompke do regulacji.
A tak pozatym magnetyzery do kał.O stożku się nie wypowiem bo nie miałem...bo w nie nie wierzę
A na koniec -miałem dwie Astry I (jedynki) 1,7 TD z silnikiem Opla i przyznam że mi się podobały te motorki i pomimo 68 KM wydawały się zywsze niżeli te 82 Km Isuzu.Fajnie ciuchutko zapiepszały,pozdro
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

Tuning Astry ! Kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwca, 2005, 09:16:54 »
No okej .... dzieki . A jesli by takie cos robil to jaki bedzie przyrost mocy?Jak to bedzie sie odbywalo na zurzyciu paliwa no i ile takie operacje beda kosztowac?