TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

strasznie zamulony golf 3 TDI 90KM

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

strasznie zamulony golf 3 TDI 90KM
« dnia: 03 Lipca, 2005, 10:54:21 »
witam mam taki problem a mianowicie kupilem golfa 3 TDI 90KM i jest on strasznie zamulony. Wedlug papierów stal on w niemczech i byl nie uzywany przez dwa lata. Mowia mi ze mogl sie zamulic jak stal tyle czasu ja narazie zrobilem nim 60 km wiec nie wiem , jest w trakcie rejestracji wiec stoi nadal. Czy mozliwe jest zastanie sie takiego samochodu a moze to inna przyczyna ? doradzcie jesli cos wiecie



Offline lolo

strasznie zamulony golf 3 TDI 90KM
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipca, 2005, 18:42:40 »
nie wieze ze przez samo stanie auto moglo sie zamulic. ale jezeli dlugo stal to nalezaloby przed odpale niem i calkowitym uzytkowaniem posprawdzac wszystkie podzespolu czy sa ok. czy nie sparcialy weze i czy niepordzewialy elementy metalowe. dobrze cie radze

strasznie zamulony golf 3 TDI 90KM
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipca, 2005, 21:55:05 »
sprawdzam wlasnie weze on jest caBy czas do czasu rejestracji przegladany wiec nie powinno byc niespodzianek. wymiana paskow, napinacza, rolki,filtry.Silnik czyscilem pod cisnieniem na myjce zeby bylo wszystko widac i okazalo sie ze jeden waz wodny byl pogryziony. teraz mam problem z dokupieniem tego. jest to kolanko pomiedzy chlodnica filtra olejowego a trojnikiem . jest on zwezany z 20 na 16 mm srednicy