TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

SERVICE NOW GOLF 4

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SERVICE NOW GOLF 4
« dnia: 01 Sierpnia, 2005, 20:49:38 »
WITAM
OD 2 DNI PO PRZEKRĘCENIU KLUCZYKA NA ZAPŁON W MOIM GOLFIE 115PD SLYCHAC JEDNO PISKNIĘCIE LICZNIKA I NAPIS SERVICE NOW. JAK WCHODZĘ NA INSTRUMENTS I ENGINE W FAULT CODE TO JEST CZYSTO BEZ BŁEDÓW. CZY MOŻE BYĆ TO ZWIĄZANE Z JAKIMŚ PRZEGLĄDEM. PATRZYŁEM TAM NA TE LICZBY I NIBY OK. DZIWNE TYLKO ZE ZACZYNAJĄ SIĘ OD KANAŁU  40 W GÓRE
 :(



Offline promax

  • *****
  • 555
SERVICE NOW GOLF 4
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpnia, 2005, 22:39:09 »
Tak to przegląd tylko nie pamiętam jak to się usuwało,trochę poimprowizuje,może coś co pamietam będzie zawierać jakąś treść która w efekcie pozwoli Ci wyjść z ambarasu
  Napewno przy wyłaczonym zapłonie przekręcasz minutnik w lewo albo licznik dzienny km(może tylko przyciskasz,nie pamiętam)
właczysz zapłon,i czekasz do 10 sek po czym wyłączasz zapłon ,jeśli wszystko dobrze zrobiłeś to po wszystkim,serwice przestaje swiecić,mnie narazie nie świeci więc i nie pamiętam jak to było,pewnie odświerzenie pamięci nastanie przy następnych 15 tysiaczkach,powodzenia
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

SERVICE NOW GOLF 4
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpnia, 2005, 19:20:16 »
hejka. u mnie w golfie '99 dziala tak: wcisnac i przytrzymac przycisk licznika dziennego kilometrow, wlaczyc zaplon. w polu wyswietlacza pojawia sie litery "service". zwolnic przycisk kilometrow dziennych. przekrecic przycisk zegara w prawo w celu skasowania wskazania.

SERVICE NOW GOLF 4
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpnia, 2005, 20:50:27 »
hej juz sobie poradziłem , chodziło mi o vag nie o knefelki bo knefelkami to ja wiem jak tyle ze wtedy kasuje sie licznik okresowy a ja nie chcialem zapisywac km
pozdrawiam
dzieki