TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

passat 19tdi 3 ,4 tysiace niedomaga

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline melon

passat 19tdi 3 ,4 tysiace niedomaga
« dnia: 31 Października, 2005, 23:17:13 »
witam wszystkich .pytanie moje brzmi passat 19 tdi z przebiegiem 220tys niedomaga silnik przy obrotach 3   ,4 tysiace spada moc ?  czy to turbina umiera czy ez cos innego prosze o porade jesli jakas istnieje:) pozdrawiam



Offline promax

  • *****
  • 555
passat 19tdi 3 ,4 tysiace niedomaga
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopada, 2005, 09:51:36 »
jaką masz moc w tym silniku,pozatym w okolicach 3,5 tysiąca w silnikach na PD to normalne że moc spada
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

passat 19tdi 3 ,4 tysiace niedomaga
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopada, 2005, 14:37:54 »
sprawdź przepływomierz

pozdrawiam

Offline melon

jak sprawdzic
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Listopada, 2005, 18:46:01 »
jak mozna sprawdzic ten przepływomierz ? czy  moge to sam sprawdzic
 dzieki za zainteresowaniea co o mcy to jest model S TDI  to i na koncu jest czerwone tak ze podejzewam ze to wersja 110km

jak sprawdzic
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopada, 2005, 21:28:08 »
Melon przepływomierz pododnie jak wiele innych podzespołów można sprawdzić poprzez interfejs VAG. W samochodzie masz taki "kontakt" do którego podłącza sie komputer serwisowy tzw VAG i odczytuje sie z niego poszczególne parametry i sprawdza czy w silniku nie ma żadnych błędów itp... mają to serwisy Boscha no i autoryzowane stacje VW/SEAT/SKODA/AUDI... najlepiej podjechać do fachowego serwisu: MASTERS, DIAGTRONIK, COMPSPORT ... skąd jesteś??

pozdr

Offline melon

jak sprawdzic
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Listopada, 2005, 22:14:50 »
jest problem bo mieszkam chwilowo w londynie :( i myslałem ze da sie do jakoś garazowym sposobem wybadac

jak sprawdzic
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Listopada, 2005, 08:12:10 »
w Polsce za podłączenie VAGa płaci sie około 100zł. Podjedź i spytaj w Londynie, niekoniecznie musi być drożej. Nowe przepływomierze w PL kosztują ok 800zł, ale lepiej oddać ten co masz i kupić regenerowany za ok 300zł.

pozdrawiam

jak sprawdzic
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Listopada, 2005, 08:15:23 »
Chyba że masz laptopa..wtedy za ok 70 zł mozna sobie kupić kabel diagnostyczny (na allegro tego masa), potem ściągasz z netu program polski VAG i sam sobie diagnozujesz silnik. Masz tam parametry ile powinno być a obok ile jest.

pzdr

Offline melon

passat 19tdi 3 ,4 tysiace niedomaga
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Listopada, 2005, 19:44:29 »
dzieki wielkie . juz kiedys myślałem o zakupie sprzetu typu kabelek ale zawsze wydawało mi sie ze koszta są  zbyt wysokie . a co do laptopa to w lodnymie mozna kupiec za grosze uzywanego.pomyśle o tym i to moze jeszcze w tym miesiącu pozdrawiam i dziekuje za podpowiedz napisze jak juz coś ustale z tym silnikiem .nareczka