TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

golf III 1z sam gasnie

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golf III 1z sam gasnie
« dnia: 07 Listopada, 2005, 12:17:25 »
witam
jak w temacie podczas jazdy sam gasnie po chwili mozna odpalic samochod bez problemu, brak jakichkolwiek bledow, dodam tylko ze uto podczas jazdy przerywa ( masters podpowiedzial ze to nastawnik ) i do tego od dwoch dni doszlo gasniecie silnika
prosze o pomc byc moze ktos to przerabial
p.s. czasem wyskakuje blad czujnika G71, brak immo w aucie, auto z koncowki 94 roku



golf III 1z sam gasnie
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopada, 2005, 12:26:12 »
Mi tez sam gasl. Wymienilem przekaznik 109 (chyba) i jest juz wszystko w poządku. Zreszta to jest gdzies na tym forum opisane bo pisalem. Poszukaj

golf III 1z sam gasnie
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopada, 2005, 11:11:05 »
jesli masz podobne objawy jak były u mnie to moze tez musisz wymieniczawór magnetyczny,zreszta poczytaj inne posty

golf III 1z sam gasnie
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopada, 2005, 23:58:47 »
sprawa nie wyglada dobrze, otoz przekaznik 109 jest sprwdzony i dziala bez zarzutu, wiem tylko ze gdy zgasnie i nie chce zapalic to nie dochodzi paliwo na wtryski w pompie jest, brak jakichkolwiek bledow w kompie
pozdr

Mialem to samo
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Listopada, 2005, 12:55:54 »
Na forum tez dostalem rade, ze to przekaxnik 109, ale okazalo sie jednak, ze nie. Mam passata z 94 roku i w desce rozdzielczej, a dokladnie na wysokosci wlacznika swiatel jest u mnie schowany jakis sterownik, dokladnie nie pamietam typu, nawet za co odpowiada, niektorzy twierdza, ze to od systemu komfort, ale nie daje sobie glowy obcic i ewentualnych bzdur rozpowrzechniac nie bede. W sumie okazalo sie, ze w sterowniku zrobil sie zminy lut na jednej z cewek przekaznika wewnetrznego. Po przelutowaniu jak reka odjol. Jezdzi po dzis dzien i to bez najmniejszego problemu.

Pozdrawiam
W PASSAT TDI 1Z

Mialem to samo
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Listopada, 2005, 18:46:55 »
to raczej chyba nie to, bo na wtryski nie idzie paliwo w pompie jest a dalej juz na przewodach nie ma to jest problemem, ktory jak na razie nie udalo mi sie rozwiazac

dalej
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Listopada, 2005, 07:35:30 »
Efekt byl taki, ze nie gasla kontrolka od swiec zarowyh i auto nie chcialo ruszyc. Moze i to nie jest to, ale ...
W PASSAT TDI 1Z