TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Jaki bolid i jaki silnik wybrać

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline promax

  • *****
  • 555
Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Marca, 2006, 19:50:09 »
Jak oznaczone były silniki 130 KM w 2003r??
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

Offline Spons

  • **
  • 117
Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Marca, 2006, 23:37:32 »
ASZ i AWX, chyba wiecej nie ma.

Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Marca, 2006, 23:32:34 »
Cytat: "promax"
Cóż,pierwszego chipsa robiłem w Vtechu więc następny chips będzie albo u Nich albo u Aliego,jakoś nie wyobrażam sobie innego tunera na dziś dzień


Vtech to dla Ciebie jakiś wielki guru  :?:  Chłopie poczytaj troche w necie to sobie zaczniesz wyobrażać. O Alim z kolei same superlatywy słyszałem  :wink:

pozdro

Offline promax

  • *****
  • 555
Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Marca, 2006, 08:16:00 »
Nie narzekam na Vtech,zresztą nie tylko ja,myśle że wiele z tego co do tej pory przeczytałem na ich temat piszą ludzie którzy nie mają pojęcia nawet gdzie ta firma sie mieści,pozatym nie są dla mnie żadnym guru a chiptuning TDi to zdaje się nie jest sztuka,pozdro
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Marca, 2006, 11:56:12 »
Cytat: "promax"
chiptuning TDi to zdaje się nie jest sztuka


Masz racje...to proste jak obieranie ziemniaków  :lol:  Nie sztuka napisać program..sztuka napisać tak aby auto było szybkie i nic przez 200 kkm sie nie wysrało...Mało to osób ma problemy z autami po wirusie?? Naprawde dobrych tunerów jest niewiele...

Offline promax

  • *****
  • 555
Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Marca, 2006, 08:52:29 »
Więc myśle że zwyczajnie nie wiesz co piszesz,epatowanie tak płaskimi wypowiedziami stary jest śmieszne,jesteś uprzedzony to bądz-nie odmawiam Ci do tego prawa,jednak nei zakładaj od razu wyroku - nie ja jeden i nie ostatni stroiłem auto w Vtechu i jestem zadowolony,nic do tej pory się nie dzieje,a jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie że wpadki ma tak samo Vtech jak inni,kwestia nagłośnienia a jak widać do Vtechu ludzie się uczepili...
Moje doświadczenie z Vtechem- nie pierwsze zresztą -jest jak najbardziej ok-dostałem  info o bezpiecznej mocy jaką sugerują wystroić i ew. na Twoje życzenie mogą wystroić wyżej,wystroiłem i chodzi-a to drugi samochód na ich układzie
Pozatym to co mi osobiście się podoba nie piszą bzdur ile to koni da się wyciągnąć z danej jednostki,piszą to co realnie jest osiągalne,a wiele firm swoje max zwyczajnie zawyża.Nawet jeśli są w stanie udowodnić że dany silnik wyciągnie tyle i tyle sądze że będzie to okupione sporym obciążeniem dla osprzętu i silnika przy okazji w gratisie dodając skuteczną zasłone dymną,a moja Bora nie puszcza niegrzecznych bąków,zdaje się że zachowuje się nawet lepiej niż przy serii
A tak zupełnie poważnie to trwałość jednostki w większości kwestia zależna od pojęcia i zdolności kierowcy ,jeśli nie masz pojęcia o tym co dzieje się w silniku to poradzisz sobie zatrzeć na jedynce i trabiego-nawet nie trzeba chcieć
Tak więc jeśli masz autko z chipkiem i zdrowy rozsądek warto pamiętać o podstawowych zasadach  i obchodzić się z nim po ludzku
Jeśli chodzi o mój nowy pojazd A4 130 KM zastanawiam się nad Alim z Masters`a,słyszałem żę kolo ma pojęcie doświadczenie a pozatym jest bliżej,czas pokaże i zobaczymy co też i za ile będzie miał mi do zaoferowania,bez urazy,pozdro
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Marca, 2006, 10:19:50 »
Promax nie wiem o co Ci chodzi? Zaczynasz mi nagle tłumaczyć że pomidor jest czerwony :P Po prostu sam jesteś śmieszny pisząc że to nie jest sztuka. Ja uważam że to jest sztuka, a awarie w autach po wirusach tylko to potwierdzają (oczywiście ogromne znaczenie ma traktowanie auta przez kierownika).

pozdro i NO offence

Offline promax

  • *****
  • 555
Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Marca, 2006, 19:46:20 »
Do Misia_TDI
Dobra rada na reszte życia-jak nie wiesz nie oczerniaj innych
Zawsze miałem i mieć będe takich którzy wskazują palcem za bęcwałów,udowodnij pierw swoje racje a dopiero potem zacznij siać propagande,jedno mi czy program zrobi Masters czy Vtech,ważne żeby był dobry,a jak dotąd jedynym źródłem złej opini o Vtech są fora na których wypowiadają się ludzie którzy nic u Nich nie stroili,pozdro
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Marca, 2006, 00:18:03 »
Fakt opieram sie na opiniach innych. Ale jakos tylu złych rzeczy nt Compotów czy np Mastersa nie słyszałem co o Vtechu. Nie twierdze że nie ma ludzi którzy mają program Vtechu i są zadowoleni. Ty masz i zapewne jesteś taką osobą. Co nie znaczy ze wszyscy są. Dziwne żebym to pisał z własnego doświadczenia (w końcu nie mam 10 aut każde dłubane gdzie indziej). Ale skądś te złe opinie sie wzięły. I nie obrażaj mnie tylko wykaż sie odrobiną kultury.

piotr...powiesz chłopcze o co Ci chodzi, bo Twój post NIC nie wnosi i jest dla mnie nie zrozumiały?!

pozdro i NO OFFENCE, NO OFFENCE, NO OFFENCE.... mam to przetłumaczyć na polski?? ( Nie dostosuje sie do Twojego poziomu i nie nazwe Cie bęcwałem... :P )

Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Marca, 2006, 00:26:31 »
Poza tym kolego Promax. Juz teraz nawet nie chodzi o tego Vtecha. Ale o to ze napisałeś że to nie jest sztuka, a ja twierdze inaczej. Nie no oczywiście napisanie programu nie jest sztuką, ale napisanie dobrego już JEST sztuką! I prosze nie obrażaj mnie i nie wyzywaj...a skoro piszesz ze to jest takie proste to tym kims kto nie ma pojęcia o tuningu jesteś chyba Ty....

Offline Medyk

  • *****
  • 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • WSZYSTKO O DIESLACH - TDI.PL
Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Marca, 2006, 16:58:16 »
Przypominam temat rozmowy na forum:

"Jaki bolid i jaki silnik wybrać "

Pozdrawiam
Medyk
SEMPER IN ALTUM

Offline promax

  • *****
  • 555
Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Marca, 2006, 18:24:32 »
Fakt ,poprowadzić konwersacje nawet w tak podprogowej konwencji to nie sztuka pozatym nie wniesie niczego,to że ktoś przyznaje się do wytykania błędów gołym paluchem innym to już jego sprawa,ja uznawałem i uznawać będe tych którzy oczerniają na podstawie plotek i pomówień za bęcwałów ,co więcej uważać wciąż będe ,bez względu na fakt czy kolega MisioTDI będzie się moczył w nocy czy nie.Jego poziom a w zasadzie depresja pozostawiam to bez komentarza
W każdym razie jeśli Vtech jest wporzo obroni się sam,ot chociażby nie komentując takich bełkotów.Koniec kropka
Co powiecie Panowie o silnikach AWX w A4
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Marca, 2006, 19:13:09 »
Cytuj


ale co ty mozesz o tym wiedziec jak jestes z tego co widac poliglota a nie tuningowiec
pozdro


Widzisz napisałem moje zdanie na jakis temat i nie chciałem tym wzburzyć jakiejś głupiej dyskusji, po prostu było to moje własne zdanie. A skoro ktoś zaraz zaczyna mnie wyzywać to już świadczy tylko o nim... liżcie sobie dupki dalej.... :lol:

Offline Spons

  • **
  • 117
Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Marca, 2006, 19:26:57 »
Smigalem Passatem B6 AWX combi, wrazenia ogolnie w porzadku. Jak na taka mase auta silniczek radzi sobie b. dobrze, szczerze myslalem ze bedzie duzo gozej jak wsiadlem 1 raz, ale ku mojemu zdziwieniu autko gniotlo w fotel az milo. Posumowujac, calkiem przyjemny dupowoz, zrobic glebe, dolozyc z 70km do pieca i moglbym nim jezdzic na codzien ;)

Offline dssn

  • *****
  • 559
    • http://www.terpior.prv.pl
Jaki bolid i jaki silnik wybrać
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Marca, 2006, 20:19:15 »
panie spons wymagajacy jest pan :) 70KM :P
O