TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Nawigacja gps

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nawigacja gps
« dnia: 03 Marca, 2006, 16:55:25 »
Witam ponownie. Mam nastepujace pytania. Mam zamiar kupic albo system nawigacji albo system nawigacji do laptopa. Bardziej mi zalezy na systemie do laptopa gdyz mam go w domu... Chodzi mi dokladnie o mapy ale nie tylko polski lecz swiata. Mieszkam w Anglii i mam zamiar jechac do polski chcialbym by towarzyszyl mi GPS albo laptop.

Chcialbym sie dowiedziec od was jak to dziala ... w laptopie, wiem ze musze kupic odbiornik koszt okolo 400 zl, musze tez dokupic mapy swiata, gdzie idzie takowa kupic? i zeby w sumie nie wyszlo to wiecej nic 3000 zl gdyz za ta cene moge kupic na miejscu nawigacje podreczna calego swiata ( jak sie nie myle ).

Wiecie o co mi chodzi ? chce miec taka sama nawigacje calego swiata w laptopie ale w przystepniejszej cenie.

Prosze o jakies linki gdyz w dziedzinie nawigacji to oczytany nie jestem.



Offline dssn

  • *****
  • 559
    • http://www.terpior.prv.pl
Nawigacja gps
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marca, 2006, 17:31:52 »
polecam tom toma, kolega ma i jest bardzo zadowolony (on rowniez jest z angli) ma bodajze tom tom 500 ta z mapa europy juz
O

Nawigacja gps
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Marca, 2006, 20:22:06 »
Spróbuj TOMTOM kosztuje ok 2000 a jest naprawde dobry, nawet na wioskach jedziesz "po drodze" a nie "po polu" pozatym ma system głośnomówiący przez bluetooth, czyta książke z telefonu, pokazuje wszystkie knajpy, stacje, a za drobną opłatą nawet korki. Pozdrawiam

HELP
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Marca, 2006, 13:38:03 »
Witam wszystkich,mam równierz przenośną navi ACER i jestem z niej zadowolony,dokładnośc jest ok i funkcji sporo....A tak przy okazji nie ma ktoś przypadkiem mapy niemiec na ta jednostke GPS??

Offline promax

  • *****
  • 555
HELP
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Marca, 2006, 16:08:27 »
Bawiłem się Acerem N35 i Mio 169 -różnica w działaniu ewidentna,w Acerze procek Samsunga 266 MHz a w Mio Intelowski 520-kto wie co znaczy Intel ten nie ma pytań .Ogólnie acer w porównaniu z Mio ma gorszą nawigacje,(chyba mniej satelit -12 a mio 20) pozatym lepiej mieć do niego mieć zewnętrzną antene,potrafił się gubić sygnał
Zostawiłem sobie Mio i sądze że że warto przed zakupem skonfrontować te dwa produkty,ew pokusić się na Mio A201 pozdrawiam
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!

HELP
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Marca, 2006, 18:13:26 »
Je roznież mam mio 169. Jestem z niego zadowolony, zaluje tylko ze moglem go kupic taniej ale zorientowalem sie po fakcie. Jedyną rzeczą która mnie denerwuje to ze po zlozeniu anteny odstaje na "pleckach" a nie chowa sie w nie. Chyba nie ma tego problemu przy mio 180. Generalnie wydaje mi sie ze mio 169 to najlepszy zakup w tj granizy cenowej (z tego co widzialem to na agito.pl jest ponizej 1000pln razem z antena zewnetrzna, uchwytem do samochodu i 2 ladowarkami). Co do map to najlepiej chyba wyprobowac kazda (pojezdzic troche kilometrow) i wtedy sie dopiero zdecydowac na którąś.

Offline promax

  • *****
  • 555
HELP
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Marca, 2006, 21:41:41 »
Panowie,pobawiłem się ostatnio Mio A201- i POLECAM!! za 1100 zł można to cacko mieć a jest niezłe,a jak trzyma bateria,pozdrawiam
Choć przez chwile bądz patriotą MediaMarkt zostaw idiotom!