TDI.PL - tuning, chiptuning oraz eksploatacja silników diesla - FORUM

Fiat Brovo 1.9 TD, JTD co to jest?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fiat Brovo 1.9 TD, JTD co to jest?
« dnia: 27 Kwietnia, 2006, 11:18:42 »
Mam mały dylemat odnośnie fiata bravo? Kupić czy nie? Co to za autko i jak to się sprawuje jak ktoś wie niech napisze co i jak!



Fiat Brovo 1.9 TD, JTD co to jest?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwietnia, 2006, 12:40:32 »
Brat kiedys ie zastanwaial nad Brava ale jek zobaczyl srodek to szybko uciekl. Jakosc materialow i wykonania nie odbiega od sieny/palio.

Fiat Brovo 1.9 TD, JTD co to jest?
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwietnia, 2006, 16:19:35 »
Kup ostatni AutoŚwiat. Tam jest artykuł o Bravie, z tego co wiem Bravo to bliźniacza konstrukcja. Ogólnie odradzają, sypie się strasznie. Znajomy miał Brave to więcej stała w warsztacie niz jeździła. Kupił nową w salonie, całe zawiesznie przednie wymienił po 25tys. km, o innych pierdołach nawet nie będę wspominał, bo możnaby książke napisać. Ja odradzam.

Fiat Brovo 1.9 TD, JTD co to jest?
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Kwietnia, 2006, 16:54:52 »
A ja jezdze bravo ktore ma nakulane ponad 200k km jako ze wersja wyposazenia jest najlepsza ( nawet skorki) GT to na jakosc materiałow nie mozna nazekac , zwlaszcza ze auto jest juz po malym faceliftingu kotry byl chyba jakos 1998/99. A jesli chodzi o usterkowosc to nie dostrzegam aby bylo cos nie tak, normalne sprawy tj. w dieslu - przeplyka walnela po 150k km, i nic wiecej sie nie dzieje. Rzecz jasna wymieniany byl rozrzad, tarcze, klocki, olej co 10k km, turbina nie katowana  ale o tym to juz glupio mowic.
No i sprzeglo teraz osłabło ale taki przebieg i juz ponad rok po wirusie wiec nie jest zle.

jak zawsze zalezy od tego w jakim stanie kupisz. ano i jak by co to nie baw sie w TD tylko od razu JTD